יריד הדוכנים

יריד הדוכנים הוא אטרקציה קבועה למבקרי הכנס עוד מימיו הראשונים. ייחודו של היריד הוא ביצירת מגוון עצום של מוצרים, המוצגים על ידי עשרות מציגים המביאים מוצרים, שבחלקם הגדול אינם זמינים לאורך השנה, ונמכרים בדרך כלל בתעריפי כנס מיוחדים. בין המוצרים ניתן למצוא מדי שנה אוצרות בדמות ספרים חדשים ומשומשים, חוברות קומיקס, חולצות, סרטי DVD, ועוד.

 

היריד יתקיים בשני ימי הכנס, 13-12 באפריל 2017, בשעות 21:00-9:00

ניתן להירשם עד יום רביעי, 15 בפברואר.

 

לשאלות ופניות אחרות בנוגע ליריד הדוכנים ניתן לפנות גם ישירות לכתובת yarid@olamot-con.org.il.

דוכנים לשירות הקהל בכנס עולמות 2017

דוכנים מסחריים

 

נוסף על הדוכנים המסחריים יועמדו לרשות הקהל הדוכנים הבאים:

אגודה ישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה

בדוכן יימכרו מגוון מוצרים של האגודה, מהדורות קודמות של שנתון הסיפורים "היה יהיה", ותוכלו כמובן להירשם או לחדש חברות באגודה, ליהנות מיד מתעריפים מוזלים לכל אירועי הכנס ולקבל עדכון חודשי למייל על כל מה שחם בתחום המדע הבדיוני והפנטזיה בישראל.

לפרטים נוספים על האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה: sf-f.org.il.

קהילת טולקין הישראלית

בדוכן תוכלו להכיר את הקהילה המאגדת בתוכה את חובבי טולקין בישראל ואת קהילת הבת "הארי פוטר לבוגרים". לקבל פרטים על אירועים נוספים ולקנות שלל מזכרות טולקינאיות ופוטריסטיות.

פרטים נוספים באתר הקהילה: tolkien.org.il.

דוכן יד שנייה

גם השנה יפעל בכנס דוכן יד שנייה שיאפשר לכם להפוך למזומן את כל הפריטים ששוכבים אצלכם ללא שימוש ותמיד רציתם למצוא להם קונה – ספרים, חוברות קומיקס, פוסטרים, סרטים, דגמים, אקשן פיגרז ועוד. כקונים תוכלו למצוא בו מגוון מוצרים נדירים שכבר אי אפשר להשיג בחנויות במחירים אטרקטיביים במיוחד. הדוכן אינו גובה עמלה מהקונים ומהמוכרים. פרטים נוספים בדף הדוכן.