תחרות הצילום

נדיר למצוא מושאי צילום מעניינים ומסקרנים יותר מכנס עולמות ומבקריו. השנה נעמיד באור הזרקורים את מיטב הצלמים בכנס. תחרות הצילום של עולמות 2017 נפתחת ואנחנו קוראים לכם להירשם, להגיש את מיטב התמונות שצילמתם בכנס ולזכות בפרסים!

מבנה התחרות

שימו לב – מבנה התחרות השתנה לעומת הכנסים הקודמים!

התחרות תתחלק לשלושה מסלולים:

1. צילום כללי

2. צילומי קוספליי

3. מציאות מוגברת: שדרוג דיגיטלי של תמונות מהכנס

על המשתתפים להגיש עד שלוש תמונות בכל מסלול. אפשר לוותר על ההשתתפות בכל אחד מהמסלולים בלי לפגוע בניקוד במסלולים האחרים. התמונות יעמדו לבחינת חבר השופטים, והמגישים יוכלו גם להגיש אותן לתחרות חביב הקהל בקטגוריות הקוספליי והכללי. את התמונות יש להגיש בעילום שם וללא סימנים מזהים לכתובת המייל של התחרות.

אז איך נרשמים?

שולחים מייל לכתובת olamot.photocontest@gmail.com עם שם מלא וכתובת דוא”ל תקפה ליצירת קשר, מגיעים לכנס עולמות ומתחילים לצלם! לפני שליחת המייל יש לקרוא בעיון את התקנון המלא.

לנרשמים עד 1 באפריל יונפק תג מזהה שיימסר להם עם תחילת הכנס בעמדת המודיעין שבמתחם אשכול הפיס. אפשר להירשם גם במהלך הכנס עצמו ואפילו מיד אחריו, אך לא יאוחר מ-18 באפריל 2017, כולל.

איפה יוצגו התמונות?

התמונות שיוגשו לתחרות חביב הקהל בכל מסלול יתפרסמו בעמוד הכנס בפייסבוק. לאחר סיום התחרות יפורסמו בעמוד הכנס גם מיטב התמונות שהוגשו למסלולי הצילום הכללי, הקוספליי והמציאות המוגברת.

מהו התאריך האחרון להרשמה לתחרות? מהו המועד האחרון להגשת התמונות?

אפשר להירשם עד 18 באפריל 2017 בחצות. את התמונות יש לשלוח עד 19 באפריל 2017 בחצות. פרטים מלאים בתקנון התחרות.

איך מגישים את התמונות?

יש לשלוח את התמונות לכתובת הדוא"ל olamot.photocontest@gmail.com. מייל עם הנחיות נוספות יישלח למשתתפים עם סיום הכנס.

איך אפשר להצביע ל"חביב הקהל?"

תמונות לתחרות חביב הקהל יתפרסמו בעמוד הכנס בפייסבוק ב-20 באפריל 2017. כל סימון של לייק או אהבה ייספר כהצבעה אחת. אפשר להצביע לכל תמונה שאוהבים, בלי הגבלה על מספר ההצבעות.

איפה יתפרסמו זוכי התחרות?

שמות הזוכים ואלבום של מיטב התמונות מהתחרות יתפרסמו ב-24 באפריל 2017 בערב בעמוד הכנס בפייסבוק.

האם נקבל משוב על התמונות?

כל מתמודד שיגיש את התמונות בפורמט כמפורט בתקנון ובהנחיות שיימסרו לאחר הכנס יקבל פירוט של ציוני התמונות שלו ומקומן יחסית לשאר המתמודדים.

מהם הפרסים?

פירוט על הפרסים יימסר בהמשך. מי שיהיה זכאי לפרס או תעודה יתבקש למסור כתובת למשלוח דואר.

שופטי התחרות

אוהד אפרת (יוצר סרטים), דן עופר (צלם סטילס), מורגן בלאדריין (מעצבת גרפית), מעיין גוטרמן (עורכת קולנוע), מריה וקולנקו (מעצבת גרפית), צליל כהנא (יוצרת סרטים), תום רז (צלם סטילס).