הוביטון: חדר "פעוטון" להורים וילדים עד גיל 6

במהלך הכנס יופעל בעירוני א' ה"הוביטון": חדר המיועד לילדים עד גיל 6. מטרתו היא לספק להורים המבקשים לבוא לכנס עם ילדיהם מקום לפעילות משותפת, תוך מפגש נינוח עם הורים וילדים אחרים בקהילה ואפשרות למנוחה מהמולת הכנס.

תנאי השימוש בהוביטון

 1. המשחקים והפעילויות בהוביטון מיועדים לילדים עד גיל 6. מומלץ לא להביא ילדים מבוגרים יותר.
 2. שעות הפעילות:
  יום שלישי, 23 באפריל, 18:00-10:00
  יום רביעי, 24 באפריל, 18:00-10:00
 3. בשעות 20:00-18:00 יוכלו גם ילדים עד גיל 12 להיכנס להוביטון.
 4. הכניסה להוביטון היא בחינם ומותרת בליווי מבוגר אחראי (בן 16 ומעלה). המלווה יכול להיכנס עם שלושה ילדים לכל היותר ועליו להישאר איתם בכל משך שהותם בחדר.
 5. אם המבוגר האחראי אינו אבי הילד או אמו, אחד ההורים יידרש להגיע איתו לחדר בכניסה הראשונה כדי לזהות אותו ולאשר שהוא המבוגר האחראי.
 6. האחריות המלאה על הילדים בעת שהותם בהוביטון מוטלת על הוריהם. אין להשאיר ילדים בחדר ללא מבוגר אחראי, ויש להשגיח על הילד בכל עת, ובכלל זה על השימוש הבטוח בצעצועים ועל המשחק של הילד עם ילדים אחרים. על ההורים או המשגיח מטעמם יוטל לפקח על הילד ולוודא שלא יעזוב את המקום בלי המבוגר האחראי עליו.
 7. יש להישמע להוראות המתנדבים בהוביטון בכל עת.
 8. אין להביא להוביטון ילד הסובל מחום, דלקת עיניים, שלשול, מחלות ילדים, פריחה, כינים, או כל מחלה אחרת.
 9. המקום בהוביטון מוגבל. כנס "עולמות" רשאי לסרב לקבל ילדים בלי צורך בהסבר.
 10. ניתן להכניס להוביטון אוכל ושתייה. אנא שמרו על הניקיון.
 11. המתנדבים בהוביטון רשאים לבקש מילד והמבוגר האחראי המשגיח עליו לעזוב את המקום אם הילד מפריע להנאה ולילדים אחרים העושים שימוש בשירותי ההוביטון.

שאלות ותשובות

מי אחראי על הילדים בהוביטון?

השמירה על הילדים, על שלומם ועל כל דבר אחר הקשור אליהם, נמצאת באחריותם הבלעדית של המלווים. המתנדבים בהוביטון אחראים רק על הציוד בחדר, והם אינם אחראים להפעיל את הילדים או להשגיח עליהם.

מה עושים עם עגלות הילדים?

עגלות ילדים מקופלות יהיה אפשר להשאיר בהוביטון במהלך השהות בו. שימו לב כי המקום מצומצם ולכן כל הקודם מחנה.

האם יש עמדת החלפת חיתולים?

כן. העמדה כוללת שולחן ומשטח החתלה. השימוש בעמדה באחריות מלאה של ההורים.

האם ניתן להכניס אוכל ושתייה?

אפשר להכניס להוביטון אוכל ושתייה. עם זאת, ההורים (או מלווים אחרים) מתבקשים לשמור על ניקיון המקום להנאת כל המשתתפים.

יש לי ילדה בת 3 וילד מעל גיל 6. האם הוא יכול להיכנס להוביטון עם אחותו?

הפעילות בהוביטון מיועדת לטווח גילאים מסוים, וילדים גדולים יותר עשויים למצוא את המתחם לא מתאים לגילם. עם זאת, קיימות בכנס פעילויות רבות המתאימות לילדים הגדולים יותר, ובהן הרצאות, סדנאות, פאנלים ומפגשי קהילה. אתם מוזמנים להתעדכן בפעילויות הללו בתוכנייה ובעמדת המודיעין בכנס עצמו.

הנהלת "עולמות" רואה בילדים של היום את החובבים של מחר ועושה כל מאמץ כדי להבטיח שהשהות בהוביטון תהיה נעימה ומעניינת לכל הצדדים. הערות יתקבלו בברכה, על מנת לעזור לנו לשפר ולשדרג את ההוביטון בכנסים ובפסטיבלים הבאים.
אנו מבקשים מההורים שיתוף פעולה מלא בשמירת על הציוד בחדר ובשמירה על כללי ההתנהגות, כדי להבטיח שכולנו נהנה מכנס עולמות 2019.