מתחם משחקי מחשב

ברוכים הבאים למתחם משחקי האינדי הישראלי!

המתחם כולל 13 משחקים, כולם תוצרת הארץ, שנוצרו בידי מפתחים עצמאיים במגוון סגנונות: פעולה, אסטרטגיה, פלטפורמר, פאזל, הרפתקאות ועוד. בואו לשחק, ליהנות ולהכיר ראשונים, לפני כל העולם! בנוסף, תוכלו להשפיע על המשך פיתוחו של המשחק: יוצרי המשחקים ישמחו לשמוע את חוות דעתכם.

בכל אחד מימי הכנס יוצגו עשרה משחקים בלבד, אז כדאי לבקר במתחם בשני הימים כדי שתוכלו לנסות את כולם!

המשחקים

Alpha Nomos

אלפא נומוס הוא משחק אקשן מבוסס קצב! המכניקה, הוויזואליה והסאונד, כולם משתפים פעולה זה עם זה, לשילוב חדשני בין מוזיקה לאקשן אינטנסיבי!

https://drive.google.com/file/d/1iBvn65oQH3xwfVO-s-TsqfI-qTSWNwfp/view?usp=sharing

Alpha Nomos

Crimson Rites

משחק אקשן ב-2.5D, שבו החיים הם גם כוח הקסם.

Crystal Nexus: Alien Siege

משחק אסטרטגיה חדשני המשלב Tower Defense וקלפים. כמפעילי הגנה בתחנת חלל תאגידית, מטרתכם היא להגן על תעשיית כריית הקריסטלים (גבישים) מפני איומים חייזריים, בעזרת טכנולוגיה המבוססת על הקריסטלים הללו. עליכם לשמור על המכרות מול גלי התקפות של ילידים. המשחק מציע מכניקות ייחודיות הדורשות כישורי תכנון ואסטרטגיה מתקדמים.

Cyber Combat

סייבר קומבט הוא משחק First Person Shooter, שנוצר בהשראת משחקי היריות המהירים של סוף שנות ה-90. סלטות באוויר, שוטגאנים אוטומטיים, מהירות על-אנושית, משגרי טילים – ככה ספיידרמן היה מרגיש אילו היה חמוש ברובים.

https://store.steampowered.com/app/2210060/Cyber_Combat

CYCLE

סייקל הוא משחק הרפתקאה דו-ממדי ששם דגש על אקשן ועל חקר העולם שבו הוא מתרחש. עלילת המשחק מתרכזת בלאנה, שמנסה להבין מה קרה לאמא שלה שמתה באופן מסתורי. למשחק עולמות רבים ומגוונים ובוסים אינטנסיביים ומרגשים!

https://store.steampowered.com/app/1947160/CYCLE/

Fur And Fables

פרוות ואגדות הוא משחק פעולה-תפקידים. גייסו חבורה של חיות וצאו להרפתקה: שדרגו את הדמויות, הצילו חברים חדשים בדרך, והילחמו בנחילים של מפלצות!

אפשר למצוא את המשחק בסטים:

https://store.steampowered.com/app/2875810/Fur_and_Fables/

Moduwar

משחק אסטרטגיה בזמן אמת (RTS) ייחודי, עם יצורים מופלאים מכוכב רחוק! שחקו בדמותו של מודו, יצור חייזרי בעל יכולות מיוחדות של פיצול, חיבור ושינוי איברים, כדי ליצור אסטרטגיות רבות ומגוונות ולנצח קרבות מאתגרים.

https://store.steampowered.com/app/923100/Moduwar/?utm_source=Olamot

My Straight Boyfriend

במוקד המשחק נמצא ניהול יומן שירבוטים שבו נכתבים זכרונות ילדות ובגרות של בחור המאוהב בחבר הסטרייט שלו מאז ילדותם. האם יגלה לו את סודו? ואיך האופן שבו אנחנו מספרים את סיפור חיינו יכול לשנות את משמעותם?

Nautical Survival

משחק אקשן בלב ים: הילחמו ביצורים ימיים, שדרגו את הסירה שלכם, הצטיידו בכלי נשק וגייסו חברי צוות לעזרתכם!

https://store.steampowered.com/app/2860990/Nautical_Survival

Prickle

פריקל הוא משחק פאזל חמוד ורגוע שבו אתם משחקים את אבא קיפוד שצריך להחזיר את ילדיו הביתה. ברגע שהקיפודים נוגעים זה בזה הם נדבקים ונשארים בצורה "טטריסית". האתגר הוא להבין באיזה סדר ובאיזו צורה אפשר לאסוף את הקיפודים ועדיין להגיע לסוף השלב בלי להיתקע.

https://store.steampowered.com/app/2759760/Prickle/

Purgatory Guardian

משחק אקשן-תפקידים המתרחש בעולם פתוח למחצה, כמו שילוב של Borderlands ו-Dark Souls.

ברוכים הבאים אל הטהרה, ממלכה שהושחתה בידי שדי חטאים ואלים נשכחים. קחו על עצמכם את תפקיד השומר והרגו שדים בפורגטוריון: כור המצרף. השתמשו בנשמותיהם של אויבים שנפלו כדי ליצור כלים וכוחות חדשים ולגבור על הגיהינום הגרוע ביותר.

https://store.steampowered.com/app/1182410/Purgatory_Guardian/

Solar Oasis

משחק חשיבה אסטרטגי באווירה רגועה של עיירה אקולוגית מדברית. תכננו קדימה ומקמו קבוצות משושים על הלוח כדי להקים עיירה יעילה ובת-קיימא.

https://demeno.itch.io/solar-oasis

Solis

סוליס הוא פאזל פלטפורמר דו-ממדי על אליו (Elio). ילד שמתמודד עם המציאות דרך הדמיון מוצא את עצמו כלוא בצינוק אפל שמשקף את רגשותיו. רק על ידי איסוף של רסיסי זיכרונות תהיה לו תקווה להיחלץ מהתודעה שלו.