המתחם הקהילתי של כנס עולמות

אחרי ההצלחה המסחררת בשנה שעברה, גם השנה כנס עולמות יכיל מתחם קהילתי: אזור מוצל מאחורי בית הספר העירוני (הבניין השכן לאשכול פיס) עם שולחנות וכיסאות לשבת בניחותא, לשוחח או לשחק, לקרוא בשקט או סתם לנוח קצת מהמולת הכנס.

במתחם תהיה ספריית קח-תן קהילתית לספרי מדע-בדיוני ופנטסיה ולמשחקי קופסא:
יש לך משחק קופסא עם כל החלקים שאת כבר לא משחקת בו? ספר שקיבלת שני עותקים ממנו? משחק קלפים חדש ומלהיב שכולם חייבים להכיר אתמול? אנחנו יותר ממזמינים אותך להביא אותם מהבית על מנת לשחק בהם במהלך הכנס או לתרום אותם לספריית הקהילה כדי שאחרים יוכלו לשחק בהם ואולי אפילו למצוא להם בית חדש (ספרים ומשחקים בלבד, כן? לא להשתגע לנו פה עכשיו עם כל תכולת הבית שפינית בנקיונות לפסח!).
הספרייה תכיל גם עותקים לקריאה של אסופת פאנפיקים בעברית שפורסמו בפרויקט נובי גוד של קבוצת הפייסבוק "ספרים?" לאורך השנים – הסיפורים לאסופה נבחרו בניסיון ליצור אסופה שכולה הולסום, ומפורסמים באישור הכותבות והכותבים.

המתחם יהיה פתוח לאורך כל שעות הפעילות של הכנס, ויתקיימו בו גם מפגשים קהילתיים ופעילויות של רשות העתיקות שיציגו לקהל הכנס משחקים מהעת העתיקה.

כדי שהמתחם יהיה מקום עבור כולנו, נבקש לשמור על המתחם שקט, נעים ומסודר, ולאפשר לאירועים להתקיים כסדרם.

סמוך למתחם הקהילתי תוצב פינת זיכרון בה אפשר יהיה לשתף ולכתוב על אנשים שהקהילה איבדה השנה, ובמתחם אף ייערכו אירועי זיכרון קהילתיים – המידע על אירועי הזיכרון ופרטי יצירת קשר עם צוות ההנצחה של הכנס יעלו בעמוד ייעודי באתר הכנס.