התנדבות

כנס "עולמות" בנוי ומושתת מאז היווסדו על רוח קהילה ועל התנדבות. המתנדבים הם הרוח החיה של הכנס ובלעדיהם הוא לעולם לא היה מתקיים. בתמורה הם מקבלים הנאה בשפע, כניסה חינם לאירועים, וכבונוס – שורפים קלוריות.


אז בעצם למה לי להתנדב?


קודם כל, להתנדב זה כיף! המתנדבים נמצאים בלב העניינים. אין כמו התנדבות בכנס כדי לפגוש עוד חובבים בדיוק כמוכם, להכיר אנשים וליהנות מחוויית החובבות. בגלל האופי ההתנדבותי של הכנס נוצר בו לאורך השנים הווי שאין שני לו, וההתנדבות בכנס היא חוויה אמיתית.


אבל זה לא הכל – מתנדבי הכנס נחשפים למתרחש מאחורי הקלעים של הכנס, וזוכים להתרועע עם שלל המרצים, בכירי העמותות המארגנות וכמובן סגל הכנס. ולקינוח, הם מקבלים כרטיסי חינם לכל יום התנדבות!


התנדבות? מה זה בעצם אומר?


כנס "עולמות" מציע למתנדבים בו שורה ארוכה של תפקידים. אל חשש – שום תפקיד לא ידרוש מכם לפרק פצצה מתקתקת או לעבור טיפול בעלוקות… אלא אם אתם ממש רוצים:


  • קופאים: מכירת כרטיסים לאירועי הכנס.
  • סדרנים: בדיקת כרטיסים בכניסה לאולמות ושמירה על הסדר באולם במהלך האירוע.
  • מודיעין: איוש דוכן המודיעין של הכנס ומסירת הודעות באירועים.
  • דוכן יד שניה: קבלה ומכירת של פריטים המופקדים בדוכן יד שניה.
  • שמירת חפצים: קבלת חפצים להפקדה בדוכן שמירת החפצים והשגחה עליהם.
  • גופרים: הידיים והרגליים של הכנס. מי שעוזרים לאחראי המשמרת ולמנהלי הכנס במגוון רחב של
    משימות.


  • צוות עיצוב: עובדים בשבועות שלפני הכנס על עיצוב המתחם.חשובה לא פחות ההשתתפות בצוותי ההקמה והפירוק, שבלעדיהם לא יהיו שולחנות או כיסאות בקופות, או עיצובים, או עזרים להרצאות. צוות ההקמה פועל לפני הכנס ובמהלכו, עוזר להפוך את מתחם הכנס ל"עולמות" ומחזיר אותו בסופו של דבר למצבו המקורי, כדי שבני תמותה לא יגלו איך נראה מתחם עולמות.


וכל אחד יכול להתנדב?


כל אחד מעל גיל 15 יכול להתנדב. מתנדבים מתחת לגיל 18 מתבקשים להדפיס את טופס אישור הורים, להחתים עליו את אחד ההורים, ולהעביר אותו אלינו במייל או בתדריך המתנדבים.אוקי, אני רוצה להתנדב – מה אני עושה?


כל מה שצריך לעשות זה להירשם כאן. אנחנו כבר נחזור אליכם.

לפני הכנס יתקיימו שני תדריכי מתנדבים שבהם תזכו להכיר את סגל הכנס הבכיר, לשמוע ממנו הסברים על התפקידים השונים ולקבל תשובות לכל שאלותיכם.


ואם יש לי שאלה כבר עכשיו?


ניתן ליצור איתנו קשר בדואל: Olamot.manpower@gmail.com.


נתראה בכנס!


א. כוח אדם מעין רכטמן


ע. כוח אדם ליאת שחר